Prace administracyjne – w nocy z 3 na 4 oraz 4 na 5 listopada

Uprzejmie informujemy, że w nocy z czwartku na piątek (z 3 na 4 listopada) oraz z piątku na sobtę (z 4 na 5 listopada 2016 r.), przeprowadzane będą prace administracyjne związane z usługami VPS. Z uwagi na ich zakres, serwery VPS będą restartowane między godz. 0:00 a 5:00. Restart usługi odbędzie się tylko jeden raz.

W tym czasie ograniczony będzie dostęp do usług. Prosimy o wykonanie zaplanowanych zadań odpowiednio wcześniej.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zespół hbscloud.com

Czasowa niedostępność usług hbscloud.com – 7.06.2015

Szanowni Państwo,

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego wciąż udoskonalamy nasze produkty i usługi wdrażając najnowsze rozwiązania technologiczne.

Centra danych hbscloud.com zapewniają łączność z największymi sieciami w Polsce, Europie i na świecie. Jesteśmy zawsze gotowi obsłużyć nawet nagłe skoki popularności projektów internetowych naszych Klientów.

Dbając o rozwój naszej sieci już wkrótce rozbudujemy ją o najnowsze urządzenia sieciowe, co podniesie stabilność i wydajność oferowanych przez nas rozwiązań. W związku z powyższym, w nocy z 6 na 7 czerwca 2015 r. w godz. 2:00 do godz. 5:00 przeprowadzimy prace wdrożeniowe, które będą skutkować całkowitą niedostępnością Państwa usług, w tym panelu zarządzania, serwerów dns, poczty e-mail oraz serwisów WWW.

Prosimy o uwzględnienie powyższych ograniczeń w swoich planach.

Za utrudnienia przepraszamy. Obiecujemy, że czas prac zostanie skrócony do niezbędnego minimum.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: +48 22 460 55 66.

Pozdrawiamy,

Zespół hbscloud.com

Aktualizacja Panelu Parallels

Uprzejmie informujemy, że w nocy z czwartku(19.03) na piątek(20.03), będzie przeprowadzana aktualizacja systemu Parallels. W związku z prowadzonymi pracami, dostęp do Panelu może być utrudniony.

Planowane prace administracyjne 29-30.01.2015

Uprzejmie informujemy, że w nocy z czwartku na piątek (29-30.01) planowane są prace administracyjne, które w mogą spowodować około 6 godzinną przerwę w dostępności całej platformy hbscloud.com (0:00 – 6:00).

Za ewentualne niegodności związane z oknem serwisowym przepraszamy.