Domeny

Dzięki współpracy z HBS, Twoi klienci mogą nie tylko zarejestrować nowe domeny, ale także dokonywać ich transferu od innego dostawcy.

Rejestruj domeny .pl za jedyne 12,50 zł netto

>> Dowiedz się więcej

Hosting

Plany hostingowe, dzięki którym z łatwością przedstawisz rozwiązania dostosowane do potrzeb Twoich klientów. Niezależnie czy będzie to prosta wizytówka, czy też bardziej skomplikowany serwis.

Już od 72,00 zł netto rocznie!

>> Dowiedz się więcej

E-sklepy

eShop to kompleksowe narzędzie do prowadzenia sprzedaży z ponad 80 darmowymi integracjami. Usługa skierowana do osób, które w prosty i szybki sposób chcą rozpocząć swoją przygodę z handlem w Internecie.

Już od 426 zł netto rocznie!

>> Dowiedz się więcej

Poczta e-mail

Twoi Klienci otrzymają do dyspozycji nowoczesną pocztę, która została stworzona przy wykorzystaniu najnowszych trendów projektowania aplikacji i standardu RWD.
Dzięki dwóm przygotowanym pakietom: OX Private oraz OX Bussines, będziesz mógł odpowiedzieć na potrzeby codziennych użytkowników poczty jak i bardziej wymagających Klientów.

Już od 30,00 zł netto rocznie!

>> Dowiedz się więcej

VPS - Virtual Private Server

Idealne rozwiązanie dla Twoich klientów, którzy potrzebują usługi wydajniejszej od hostingu współdzielonego, a dodatkowo ceniących sobie elastyczność. Serwer VPS stanowi idealną równowagę pomiędzy hostingiem współdzielonym, a serwerem dedykowanym.

Już od 20 zł netto

>> Dowiedz się więcej

Certyfikaty SSL

SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych, przyjętym, jako standard szyfrowania na stronach WWW. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet (np. poprzez formularz kontaktowy). Firmie, która zdecyduje się na wybór certyfikatu ssl na swojej witrynie, umożliwia budowanie zaufania wśród swoich klientów. Pozwala również na zapewnienie poufności transmisji danych dla wiadomości e-mail wychodzących z firmowej skrzynki pocztowej.

Już od 29 zł netto rocznie!

>> Dowiedz się więcej